Bilina Info | Rubrika: Sport | 23.10.2015

Doi Bíliny míří Jindřichův HradecV sobotu 24. října pokračuje II. hokejová liga 10. kolem, ve kterém se bílinští hokejisté představí domácímu publiku. Soupeřem bude Vajgar J. Hradec. Hokejová bitva bude na zimním stadionu v Bílině zahájena v 17 hodin a 30 minut. Bílinští hokejisté v posledním kole prohráli a v sobotu chtějí získat tři body a předvést dobrý výkon.

V posledním hracím kole, které se hrálo minulou sobotu se Bílina představila na ledě v Písku. "Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný, bohužel domácí rozhodli v závěrečné třetině, kde se jim povedlo vstřelit rychlé branky a nakonec body zůstaly v Písku," řekl mluvčí klubu Karel Schön.

Draci před domácím zápasem ale na poslední utkání už zapomněli a cíl pro sobotu zní jasně. "Před domácím publikem se vždy snažíme hrát atraktivní útočný hokej. Chceme proto i proti Vajgaru Jindřichův Hradec nechat na ledě vše a získat důležité tři body do tabulky druhé ligy," říká mluvčí klubu Karel Schön.

Pro fanoušky budou připraveny tradiční soutěže. "Tentokrát budeme hrát o dvě vstupenky na utkání hokejové Tipsport Extraligy HC Verva Litvínov - HC Bílí Tygři Liberec, které se odehraje na zimním stadionu Ivana Hlinky 30. října od 17.30 hodin a také o vstupenky na utkání fotbalové Synot ligy mezi FK Teplice a Slávií Praha. To se odehraje na stadionu Na Stínadlech 1. listopadu od 18.30 hodin. Přijďte se proto pobavit dobrým hokejem a ještě u toho máte možnost vyhrát atraktivní ceny," zve do ochozů zimního stadionu v Bílině Karel Schön.

 

Karel Schön


lb


Ostatní