Bilina Info | Rubrika: Sport | 8.10.2015
IMG_0098

V sobotu 10. října 2015 pokračuje druhá hokejová liga 8. kolem, ve kterém se hokejisté HC Draci Bílina představí vlastnímu publiku. Soupeřem bílinských hokejistů bude celek HC Lední Medvědi Pelhřimov. Utkání na ZS v Bílině bude zahájeno v 17 hodin a 30 minut.

"V letošní sezóně jsme před domácím publikem odehráli tři zápasy, ve dvou případech jsme vyhráli, když jsme dokázali porazit Vrchlabí 7:4 a Baník Sokolov 8:3. Jedinou porážku jsme zaznamenali s Jabloncem 1:3. Na domácím ledě náš tým předvádí pěkný útočný hokej a proto neváhejte a přijďte se na sobotní utkání osobně podívat," zve do ochozů stadionu mluvčí klubu Karel Schön.

Během mistrovských zápasů se v Bílině tradičně konají přestávkové soutěže a tuto sobotu bude znovu o co hrát. "Vylosování diváci se mohou těšit na ceny v hodnotě přes 1 000 Kč. Účastníci soutěží budou hrát hned o deset vstupenek na utkání nejvyšší fotbalové soutěže FK Teplice - FC Vysočina Jihlava, které se odehraje na stadionu Na Stínadlech v Teplicích v sobotu 17. října od 17.00 hodin. Připravena bude také soutěž o vstupenky na extraligový Litvínov. Tentokrát budeme hrát o dvě vstupenky na nedělní utkání HC Verva Litvínov - Dynamo Pardubice, které bude zahájeno v neděli 11. října od 17.30 hodin na ZS Ivana Hlinky," doplňuje informace před sobotním utkáním bílinských hokejistů Karel Schön.

Přijďte se podívat na sobotní hokejový zápas HC Draci Bílina - HC Lední Medvědi Pelhřimov a kromě hezkého hokeje vyhrajte ceny za 1 000 Kč.

 

Karel Schön


lb


Ostatní